هشتمین گردهمایی سالیانۀ مهندسی معدن

photo_2017-05-15_22-21-28

انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن دانشکدۀ فنی دانشگاه تهران هرساله طی مراسمی خانوادۀ بزرگ دانشکدۀ مهندسی معدن را که شامل دانشجویان، اساتید، فارغ‌التحصیلان و فعالان حوزۀ معدن است، گرد هم می‌آورد تا به مناسبت هفتۀ معدن، در محفلی صمیمی روزی به یادماندنی را با اجرای برنامه‌های متنوع در خاطرات ثبت کند.

photo_2017-05-15_22-21-28

امسال نیز هشتمین گردهمایی سالیانۀ مهندسی معدن مورخ دوم خردادماه ۱۳۹۶ در محل آمفی تئاتر دانشکدۀ مهندسی معدن دانشگاه تهران برگزار گردید. در گردهمایی امسال برای نخستین‌بار، مفتخر به میزبانی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) بودیم.

سخنرانی مهندس نوریان، مدیرعامل محترم شرکت معدنی و صنعتی چادرملو
سخنرانی مهندس نوریان، مدیرعامل محترم شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

b_6

در این مراسم از دکتر احمدزادۀ هروی، رئیس دانشکدۀ مهندسی معدن دانشگاه تهران در سال‌های ۱۳۴۵ تا ۱۳۵۷ و ۱۳۶۷تا ۱۳۷۰ و نخستین وزیر صنایع در جمهوری اسلامی ایران تجلیل شد. همچنین از استاد گرانقدر، مهندس یاوری به‌پاس حمایت و همراهی در بازدیدهای دانشجویی تقدیر به عمل آمد.

تجلیل از جناب دکتر احمدزاده هروی، رئیس دانشکدۀ مهندسی معدن دانشگاه تهران در سال‌های ۱۳۴۵ تا ۱۳۵۷ و ۱۳۶۷تا ۱۳۷۰ و نخستین وزیر صنایع در جمهوری اسلامی ایران
تجلیل از دکتر احمدزاده هروی، با حضور مهندس نبوی و دکتر معماریان
تقدیر از اساتید منتخب نظرسنجی دانشجویی، به همراه تقدیر ویژه از استاد یاوری
تقدیر از اساتید منتخب نظرسنجی دانشجویی، به همراه تقدیر ویژه از استاد یاوری

گردهمایی امسال با فاصلۀ اندکی از واقعۀ معدن یورت آزادشهر برگزار شد. ازاین‌رو مراسم یادبودی برای معدنچیان پرکشیدۀ این معدن برگزار گردید.

از نقاط قوت این گردهمایی می‌توان به برگزاری میزگرد «بررسی پروژه‌های مشترک صنعت و دانشگاه» با نگاه ویژه به موسسۀ مشترک دانشگاه تهران و ایمیدرو اشاره کرد که باحضور دکتر شمس‌الدین وهابی و مهندس شمس‌الدین سیاسی‌راد برگزار شد.

0612
میزگرد «بررسی پروژه‌های مشترک صنعت و دانشگاه»

از دیگر نکات شایان توجه در گردهمایی امسال، بازتاب رسانه‌ای آن بود که تاکنون بی‌سابقه بوده است. لینک برخی از خبرگزاری‌هایی که این مراسم را پوشش دادند، در ادامه آورده شده است.

http://www.minews.ir/fa/doc/news/37944

http://www.iribnews.ir/fa/news/1645999

http://www.imidro.gov.ir/news/14963.html

http://kshmeo.org/960306-2

http://www.smtnews.ir/mine/mining-development/27595.html

عکس یادگاری اساتید، صنعتگران و دانشجویان
عکس یادگاری اساتید، صنعتگران و دانشجویان

 ضمن قدردانی از تمام عزیزانی که ما را در برگزاری این مراسم یاری کردند، امیدواریم در سال‌های آتی بتوانیم بیش‌ازپیش در جامعۀ مهندسی معدن کشور نقش‌آفرین باشیم و در جهت سربلندی و پیشرفت خودمان و دانشکدۀ عزیزمان گام برداریم.
انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن
دانشکدۀ فنی دانشگاه تهران